Fast and furious 7

Skaties Fast and furious 7 online latviski!

Foto: vitavalka

Ikviens auto mīlis ne tikai zina, kas ir filma “Ātrs un bez žēlastības” (angliski Fast and furious), bet ir redzējis vismaz vienu no tās daļām. Pirms atklāt, kur iespējams noskatīties Fast and furious 7 online latviski, iepazīsimies ar dažiem nozīmīgiem faktiem par šo filmu!

Fakti par un ap

Filma ir tikusi pārcilāta un aprunāta jau kopš pirmās daļas, kas tika laista klajā jau 2001. gadā, un viennozīmīgs vērtējums nav iespējams. Vienam tā patiks, taču citi slavēs kādu no iepriekšējām daļām. Visas daļas caurvij vienots motīvs – mašīnas, ātrums, skaistas dāmas, cīņa par uzvaru, un tā ir viena no ienesīgākajām filmām ASV vēsturē. Ko der zināt par šo filmu?

Filma skaitļos

Lai arī varētu šķist, ka izdevumi, kas mērāmi 250 miljonu ASV dolāru apmērā, ir lieli, krietni iespaidīgāks ir skaitlis, ko filma spēja nopelnīt, pārsniedzot 1,5 miljardus. Džeims Vans radīja īstu grāvēju, par to liecina arī:

  • četru mēnešu virsotne topā, kas apkopo ASV kinoteātru ieņēmumus;
  • kļūšana par trešo filmu, kas ārpus ASV robežām spējusi iekasēt vairāk nekā miljardu dolāru.

Galvenā aktiera nāve

Prieku par filmas uzņemšanu un drīzo parādīšanos ekrānos aizēnoja aktiera Pola Volkera nāve, kas visās filmas daļās atainoja policistu Braienu O’Koneru. Tieši šis notikums varēja kļūt par būtisku pagrieziena punktu filmas iznākšanā, jo:

  1. aktiera nāve tika piedzīvota 2013.gada novembrī, laikā, kad aktīvi norisinājās filmas uzņemšana. Tādējādi tika apsvērta ideja par filmas uzņemšanas pārtraukšanu, taču pēc ilgām diskusijām tika pieņemts lēmums paveikt iesākto līdz galam;
  2. līdz ar Volkera nāvi tika pārcelts iznākšanas datums – tā sasniedza skatītājums 2015. gada aprīlī.

Pēc negaidītā notikuma aktiera brāļi bija gatavi kļūt par viņa dublieriem, taču ar to vien ir par maz, filmēšanas procesā būtisku lomu ieņēma datorgrafika, kas ļāva attēlot Volkeru ainās, kurās viņš pats vairs nevarēja piedalīties, un balss atdarināšanas programmas. Lai arī neoficiāli tā nosaukta par 2015. gada kļūdaināko filmu, daudzu skatītāju domas par filmu kopumā tas nemainīs, jo tā ir bijusi pēdējā iespēja redzēt aktieri Polu Volkeru darbībā, tādējādi atstājot kļūdas otrajā plānā. Lai ievērtētu filmu pats, spied ŠEIT un noskaties, kādus piedzīvojumus šoreiz izdzīvos filmas galvenie varoņi HD kvalitātē!