Foto: Pixabay.com

Kur skatīties Ātrs un bez žēlastības 7 online latviski?

Pirms atklāt Tev, kur Tu vari skatīties Ātrs un bez žēlastības 7 online latviski, parunāsimies par pašu filmu, precīzāk, par tās panākumiem un kļūdām. Protams, mēs visi esam cilvēki, tādēļ pieļaujam kļūdas, tomēr kļūdīties tādā grāvējā kā F&F7, ir riskanti, jo šai filmu franšīzei ir ļoti uzmanīga, vērīga un acīga, turklāt milzīga fanu grupa, kas analizē katru skatu un tādēļ pamana katru, pat vissīkāko kļūdiņu. Saskaitot kopā visas novērotās kļūdas, izrādās, ka asa sižeta trilleris “Ātrs un bez žēlastības 7” (“Fast & Furious 7” vai saīsinājumā F&F7) ir visu laiku kļūdainākā kino lente visa 2015. gada ietvaros iznākušo filmu starpā.

Fani acis nepiever

Izrādās, filmas fani ir pamanījuši veselas 34 kļūdas! Apskati tās video!

Džojs Sendijs, interneta vietnes Moviemistakes.com pārstāvis, atklāj, ka viena no pirmajām kļūdām, ko filmā var pamanīt, ir Maserati automašīnas tonēto stiklu maģiskās pārvērtības, proti, aktiera Džeisona Stethema attēlotais varonis noskatās uz bērēm, viņš sēž Maserati ar tonētiem stikliem, bet pakaļdzīšanās ainā pāris minūtes vēlāk šis pats Maserati ir redzams bez stiklu tonējuma, turklāt to vairs nevada pats Stethems, bet gan kāds vīrietis maskā.

Kļūdas nemazina ieņēmumus

Lai arī F&F7 ir 2015. gada kļūdainākā filma, tā ir arī pirktā ienesīgākā filma visā kinofilmu vēsturē – visas pasaules kases ieņēmumus kopā ņemot, šī filma ir nopelnījusi iespaidīgu summu – 1,3 miljardus dolāru jeb 1,2 miljardus EUR. Turklāt tā vairāk nekā četras nedēļas pēc kārtas bijusi līdere Amerikas savienoto valstu kinoteātru kases ieņēmumu topā (tajā tiek apkopoti ieņēmumi, kas rodas no kinoteātru biļešu pārdošanas). Turklāt “Ātrs un bez žēlastības 7” ir trešā filma kino vēsturē, kas ārpus ASV spējusi pārsniegt viena miljarda ASV dolāru (925 milj. eiro) ieņēmumu robežu. Pirmā filma, kam izdevās gūt šādus panākumus, bija leģendārais Valentīndienas grāvējs “Titāniks”, bet otrā – “Avatars”. Lauri par šādu grāvēju radīšanu pienākas izcilajam režisoram Džeimsam Kameronam.

Esi gatavs skatīties filmu? Spied ŠEIT un skaties Fast & Furious 7 online latviski HD kvalitātē!